חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מחזור משכנתא

מחזור משכנתא

עם השנים החולפות, חיינו האישיים והמשפחתיים משתנים. השכר שלנו מתעדכן, ילדים מתווספים למשפחה, ההוצאות שלנו גדלות (או קטנות) וגורמים נוספים משפיעים על המצב הפיננסי ודורשים היערכות מתאימה. בנוסף, גם תנאי השוק אינם עומדים מלכת, הריביות מתעדכנות כמו גם המדדים ומסלולי המשכנתא. לכן, מומלץ לבחון בכל כמה שנים את תנאי המשכנתא ובמידת הצורך לעשות מחזור משכנתא.

תכלית פיננסים | יוצרים מציאות כלכלית חדשה

מהו מחזור משכנתא

מחזור משכנתא הוא הליך של החלפת משכנתא קיימת במשכנתא חדשה, בתנאים טובים יותר המתאימה למצבכם הפיננסי הנוכחי והעתידי, כשהמשכנתא הישנה נפרעת באמצעות כספי המשכנתא החדשה שנלקחת. מחזור משכנתא נועד להוזיל את העלויות של ההלוואה שלקחתם או כדי להקל על ההחזר החודשי.

איך תשיגו את התנאים הטובים ביותר עבורכם

כדי להשיג את התנאים הטובים ביותר עבורכם, כדאי לעשות זאת בליווי בעל מקצוע המבין היטב בתחום המשכנתאות ומכיר את התנאים הקיימים בבנקים השונים בכל רגע נתון. ייעוץ משכנתאות נכון ייקח בחשבון את כל הפרמטרים האישיים שלכם כמו גם פרמטרים כלכליים כגון ריביות, ממד המחירים לצרכן, שערי מטבעות זרים ועוד. אם עברו מספר שנים מאז שלקחתם את המשכנתא, אנו ממליצים לכם לבחון האם המשכנתא הקיימת עדיין נכונה עבורכם. התקשרו אלינו ונבצע עבורכם בדיקת משכנתא ללא עלות. 03-3753060 או *2105

תכלית פיננסים | יוצרים מציאות כלכלית חדשה

אם הגעת עד לכאן, כנראה שבאמת הגיע הזמן לשים סוף למינוס ולחרדות הכלכליות. אנחנו לא רק מדברים, אנחנו הולכים איתך יד ביד עד הפלוס.

לא הגעת לשם? לא שילמת, זו האחריות שלנו.

כמה פרטים ואנחנו פותחים פרק חדש בחיים.

צרו איתנו קשר:

70%

הורד עכשיו את המדריך בחינם!
לפני שהדף יורד מהאוויר

המדריך המלא שיגלה לכם כיצד לפתוח דף חדש, לחיות ברוגע וביטחון כלכלי,
ולהימנע מטעויות קריטיות שעלולות להוביל אתכם לסחרור הלוואות אינסופי ולקבלת סירוב מבנקים ומגופי האשראי

דילוג לתוכן