צור קשר

אנחנו כאן כדי ליצור יחד איתכם מציאות כלכלית חדשה וחיובית.

צוות המומחים שלנו ישמח ליצור איתכם קשר ולתאם פגישה במשרדינו ללא עלות ובמקסימום שירות.

מעוניינים לדבר איתנו כבר עכשיו?

לנוחיותכם, אלו הם פרטי ההתקשרות שלנו, נשמח לשמוע מכם.

אם הגעת עד לכאן, כנראה שבאמת הגיע הזמן לשים סוף למינוס ולחרדות הכלכליות. אנחנו לא רק מדברים, אנחנו הולכים איתך יד ביד עד הפלוס.

לא הגעת לשם? לא שילמת, זו האחריות שלנו.

כמה פרטים ואנחנו פותחים פרק חדש בחיים.

צרו איתנו קשר:

מדיניות פרטיות ותנאי שימוש

תקנון השימוש באתר הנ”ל נכתב בלשון זכר אך האמור בו מתייחס לנשים וגברים כאחד.

 1. הקדמה

  אתר “תכלית פיננסים ומשכנתאות” (להלן “האתר”) מטרתו להנגיש לכל גולש את פתרונות המימון שיכולים להתאים לו, להציג את שירותי החברה ושלל שירותים נוספים, אשר מטרתם לשפר את מצבו הכלכלי על ידי מתן פתרון פיננסי המותאם עבורו. הנך מוזמן לקחת בו חלק בכפוף להסכמתך לתנאי השימוש אשר יפורטו להלן.
  בנוסף, השימוש באתר זה על כל תכניו והשירותים המוצעים בו, הורדות של קבצים, מדיה כגון תמונות וסרטונים והתכנים השונים המוצעים לקהל המבקרים עשויים להשתנות מעת לעת או בהתאם לסוג התוכן.
  הנהלת האתר שומרת לעצמה הזכות לעדכן את תנאי השימוש המוצגים להלן מעת לעת וללא התראה או אזכור מיוחד בערוצי האתר השונים.

 1. קניין רוחני

  האתר כמו גם כל המידע שבו לרבות עיצוב האתר, קוד האתר, קבצי מדיה לרבות גרפיקות, סרטונים, תמונות, טקסטים, קבצים המוצעים להורדה וכל חומר אחר אשר מוצג באתר שייכים במלואם לבעלי האתר הנ”ל ומהווים קניין רוחני בלעדי של אתר “תכלית פיננסים ומשכנתאות” ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור כתוב מראש מאתר “תכלית פיננסים ומשכנתאות”.
  בנוסף אין להפיץ, להעתיק, לשכפל, לפרסם, לחקות או לעבד פיסות קוד, גרפיקות, סרטונים, סימנים מסחריים או כל מדיה ותוכן אחר מבלי שיש ברשותכם אישור כתוב מראש.

 1. תוכן האתר

  אנו שואפים לספק לכם את המידע המוצג באתר ללא הפרעות אך יתכנו בשל שיקולים טכניים, תקלות צד ג או אחרים, הפרעות בזמינות האתר. ולכן איננו יכולים להתחייב כי האתר יהיה זמין לכם בכל עת ולא יינתן כל פיצוי כספי או אחר בשל הפסקת השירות / הורדת האתר.
  קישורים לאתר חיצוניים אינם מהווים ערובה כי מדובר באתרים בטוחים, איכותיים או אמינים וביקור בהם נעשה על דעתכם האישית בלבד ונמצאים בתחום האחריות הבלעדי של המשתמש באתר.
  התכנים המוצעים באתר הינם בבעלותם הבלעדית של ” תכלית פיננסים ומשכנתאות ” ואין לעשות בהם שימוש אשר נועד את האמור בתקנון זה (ראה סעיף 3) למעט במקרים בהם צוין אחרת או במקרים בהם צוין כי זכויות היוצרים שייכים לגוף חיצוני. במקרים אלו יש לבדוק מהם תנאי השימוש בקישור המצורף ולפעול על פי המצוין באתר החיצוני לו שייכים התכנים.

 1. ניהול משתמשים ומבקרים באתר

  הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לחסום כל משתמש ובין אם על ידי חסימת כתובת הIP של המחשב שלו, כתובת ה MACID של המחשב שלו או אפילו בהתאם למדינת המוצא ללא צורך לספק תירוץ אשר מקובל על הגולש.
  צוות האתר / הנהלת האתר יעשה כל שביכולתו להגן על פרטי המשתמשים הרשומים באתר / מנויים הרשומים באתר. במקרים בהם יעלה בידיו של צד שלישי להשיג גישה למידע מוסכם בזאת כי לגולשים, משתמשים וחברים באתר לה תהא כל תביעה, טענה או דרישה כלפי צוות האתר ” תכלית פיננסים ומשכנתאות “.

 1. גילוי נאות

  באתר זה עשוי לעשות שימוש בקבצי COOKIES (במיוחד עבור משתמשים רשומים ומנויים) ובממשקי סטטיסטיקה פנימיים בכדי לשמור תיעוד סטטיסטי אנונימי של גולשים וניתוח תנועת הגולש/ים, הרגלי גלישה באתר וניתוח קליקים וזמן שהייה.
  בכל העת ולבד מאשר גולשים המחוברים לאתר המידע הנשמר הוא אנונימי לחלוטין ואין בו את שם הגולש או כל פרט מזהה אחר.

 1. איזור שיפוט

  בעת שאתם עושים שימוש באתר ובמקרה בו התגלעה כל מחלוקת אתם מסכימים להלן כי האמור לעיל נמצא תחת סמכות השיפוט הבלעדית של החוק הישראלי בבית המשפט באשדוד.

הצהרת נגישות

משרדנו מפעיל את מירב המאמצים ומשקיע את מיטב משאביו על מנת לספק לכל לקוחותיו שירות הולם, מקצועי, נגיש והוגן. בהתאם לחוק שוויון זכויות לאנשים בעלי מוגבלויות תשנ”ח-1998 ובהתאם לתקנות שהותקנו מכוחו, מושקעים מאמצים ומשאבים רבים מטעמנו בביצוע התאמות הנגישות הנדרשות, שיסייעו לכך שאדם בעל מוגבלות יוכל לקבל את השירותים הניתנים כפי שכל שאר הלקוחות האחרים יוכלו, באופן שוויוני והוגן.

הסדרי נגישות מבנים

לפניכם הסדרי הנגישות אשר קיימים במשרדנו, הממוקמים בכתובת הגדוד העברי 5, אשדוד: קיימות חניות ייעודיות עבור נכים ברחוב הסמוך לבניין המשרדים ובחניון הקיים בבניין קיים רצף גישה מהחניה דרך הכניסה לבניין ולמשרדנו. קיימים שירותי נכים נגישים בבניין משרדינו. קיימים שלטי זיהוי והכוונה עבור נכים ואנשים בעלי מוגבלויות. מותרת כניסת חיית שירות המיועדת לסיוע לאדם בעל מוגבלות למשרדינו.

נגישות אתר האינטרנט

אתר אינטרנט נגיש הוא אתר המאפשר לאנשים עם מוגבלות ולאנשים מבוגרים לגלוש באותה רמה של יעילות והנאה ככל הגולשים.
משרדנו מאמין ופועל למען שוויון הזדמנויות במרחב האינטרנטי לבעלי לקויות מגוונות ואנשים הנעזרים בטכנולוגיה מסייעת לשימוש במחשב.

מידע על נגישות האתר:

אתר זה עומד בדרישות תקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות), התשע”ג 2013.
התאמות הנגישות בוצעו עפ”י התקן הישראלי (ת”י 5568) לנגישות תכנים באינטרנט ברמת AA ומסמך WCAG2.0 הבינלאומי.
הבדיקות נבחנו לתאימות הגבוהה ביותר עבור דפדפן כרום.
האתר מספק מבנה סמנטי עבור טכנולוגיות מסייעות ותמיכה בדפוס השימוש המקובל להפעלה עם מקלדת בעזרת מקשי החיצים, Enter ו- Esc ליציאה מתפריטים וחלונות.
מותאם לתצוגה בדפדפנים הנפוצים ולשימוש בטלפון הסלולרי.
לשם קבלת חווית גלישה מיטבית עם תוכנת הקראת מסך, אנו ממליצים לשימוש בתוכנת NVDA העדכנית ביותר.

אמצעים נוספים ליצירת קשר

קיימים מספר אמצעים נוספים ליצירת קשר:
טלפון: 03-3753060 / *2105
מייל: office@tachlit-fnc.co.il 
פקס: 03-3753066
עמוד צור קשר באתר: https://tachlit-fnc.co.il/contact/

דרכי פנייה לבקשות והצעות לשיפור בנושא נגישות

אנו פועלים בכל זמן נתון במהלך הפעילות השוטפת שלנו לשפר ולהנגיש את משרדינו, כחלק מהאחריות שלנו לאפשר לאוכלוסיה רחבה, הכוללת בין היתר אנשים עם מוגבלויות, לקבל את השירות הנגיש ביותר עבורם, בדיוק כמו לכל אדם אחר. במידה והינך חושב שישנה תקלה או בעיה כלשהי הנוגעת לנגישות מטעמנו, נודה מאד לעדכון מהצד שלך ונפעל במלוא הרצינות על מנת שהנושא הנ”ל יקבל את ההתייחסות הראויה לו ולאפשר לך לקבל את הנגישות המקסימלית מאיתנו.

פרטי רכז הנגישות במשרדנו:

שם: הילה חייט
טלפון: 03-3753060
דוא”ל: office@tachlit-fnc.co.il

פרסום הצהרת הנגישות

הצהרת הנגישות עודכנה ביום: 30/04/23

70%

הורד עכשיו את המדריך בחינם!
לפני שהדף יורד מהאוויר

המדריך המלא שיגלה לכם כיצד לפתוח דף חדש, לחיות ברוגע וביטחון כלכלי,
ולהימנע מטעויות קריטיות שעלולות להוביל אתכם לסחרור הלוואות אינסופי ולקבלת סירוב מבנקים ומגופי האשראי

דילוג לתוכן