חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

אודותינו

תכלית פיננסים הוקמה לפני למעלה מעשור ושמה לעצמה למטרה להוביל אנשים, משפחות ועסקים למימוש הפוטנציאל הפיננסי שלהם. האני מאמין שלנו הוא שאנחנו קודם כל משפחה, משפחה שבוחרים. 

הסיבה שאנחנו מגדירים את עצמנו כמשפחה היא כי אנחנו רואים בלקוחות שלנו חלק בלתי נפרד מאיתנו, מההצלחה שלנו והחזון שלנו – לראות כמה שיותר משפחות בישראל שיוצאות לחיים של חופש בחירה, ביטחון וצמיחה כלכלית. 

חיים כלכליים מאוזנים הפכו להיות בגדר משאלה כמעט בלתי מושגת עבור מיליוני משפחות בישראל כיום, ועם המצב במשק, עליית הריביות ויוקר המחייה, לצערנו, היציאה ממציאות המינוסים המתגלגלים לא מתאפשרת לבד, ללא אנשי המקצוע המיומנים בתהליכי ליווי כלכליים. 

התמודדות עם מצבים כלכליים מאתגרים פוגעת משמעותית באיכות החיים של כל כך הרבה אנשים ולאור מצב זה, אנו דוגלים בגיבוש תוכנית פעולה ולא בהשלמה עם “רוע הגזירה”. 

לכל אדם קיים פתרון המתאים לצורך ולמצב אליו נקלע, ולשם כך אנחנו כאן, צוות שבא לעבוד ולהוות עבורכם משפחה אמיתית. 

כחלק מאמנת השירות שלנו ועל מנת להדגיש עד כמה טובת הלקוח היא בראש מעיינינו, אנו עובדים בשיטה בה הלקוח משלם לנו רק במקרים של הצלחה ולא רגע אחד לפני כן. 

השקיפות מול הלקוחות שלנו היא קריטית ולכן אם נראה כי לקוח אינו מתאים לתהליך איתנו מסיבות כאלו ואחרות, נשים את טובתו בראש סדרי העדיפויות ונעדכן אותו על כך שמוטב לו לפעול בדרך אחרת. 

כאן איתכם לאורך כל הדרך, משפחת תכלית פיננסים. 

תכלית פיננסים | יוצרים מציאות כלכלית חדשה

המשפחה השניה שלכם

הכירו את הצוות של תכלית פיננסים

הילה חייט,

מנכ"לית ובעלים של תכלית פיננסים.

החלה את דרכה המקצועית בעולמות המשפטים (L.L.B במשפטים) ומשם התאהבה בעולם הפיננסים. עברה מסלול הכשרות מגוון בעולמות אלו, כמו PROJECT X – השקעות בארה”ב, קורסי השקעות מגוונים בארץ העוסקים בהשבחה, קורסי נדל”ן מניב ועד לעסקאות אקזיט.
בעשור האחרון התמחתה הילה במימון וגיוס כספים למגזר הפרטי והעסקי, בהשקעות נדל״ן בארץ ובעולם ובחיבור בין משקיעים לנכסים.
עד כה ליוותה אלפי לקוחות פרטיים ועסקיים והובילה אותם להתנהלות כלכלית נכונה ולמימוש הפוטנציאל הפיננסי שלהם, כמו כן חילצה משפחות רבות ממשברים כלכליים שנראו כמעט בלתי אפשרים והובילה אותן לחירות כלכלית אמיתית.
הילה מאמינה ודוגלת בשקיפות טוטאלית ולכן מקפידה בבחירת לקוחות עם סל ערכים תואם את ה’אני מאמין’ של החברה, את היושרה שכל כך עקרונית עבורה ואת השימוש ההולם בכסף, וכן מקפידה תמיד לאפשר ללקוח לקבל תמונה ברורה לגבי מצבו ודרכי הפעולה המיטביות עבורו.
מעבר להיותה אשת עסקים חרוצה וטוטאלית, מאמינה וחיה עקרונות כמו אחדות בתוך העם שלנו ומאמינה שכל דרך לאחד, היא מבורכת ומזמנת שפע גם בפן האישי וגם בפן העסקי.

משהו מעניין שלא ידעתם על הילה:
“יש לי אהבה ענקית לבעלי חיים, יש לי חתול שקוראים לו ניסים, גידלתי אותו מגיל יום. הוא זכה לשם המיוחד שלו היות וקרו הרבה ניסים בדרך שהשאירו אותו בחיים 🙂
הוכשרתי כמטפלת וכמורה הוליסטית – תטא הילינג ואקסס ברס, למי שמכיר. מעבר לעולם המספרים וההשקעות, הצד הרוחני שלי גם מאד מפותח והרבה פעמים אני ממש רואה מדוע המשפחה נכנסה ללופ כלכלי ולחוויה של הישרדות, והכי חשוב – מה יאפשר לה לצאת מזה ולפתוח דף חדש באמת”

אבישי דאבוש,

מנהל צוות מחלקה כלכלית

בוגר הכשרת יועצי משכנתאות, השקעות ומסחר בשוק ההון, בוגר לימודי קריפטו ובעברו זכה אף להצטיינות בקורס קצינים ובקורס פיקוד בכיר בצה”ל. אבישי יצא לפנסיה צבאית לאחר שפיקד על אלפי חיילים בקסם האישי המאפיין אותו, וכעת הוא מביא את אותו לב ענק לחברה שלנו- לאותה שליחות שמחוברים לה כולנו.

אבישי אחראי על הוצאת תוכנית העבודה של הלקוח מהכוח לפועל ומתנהל מול גופי המימון השונים לקבלת האישור העקרוני המיטבי עבור הלקוח, ולטובת מימוש הפתרון הטוב ביותר עבורו.
הסיפוק הגדול ביותר בתפקידו הוא לבשר ללקוח שקיבל את ההלוואה המושלמת עבורו ולאפשר לו לצאת לדרך חדשה.

משהו מעניין שלא ידעתם על אבישי:
“שירתתי שירות ארוך של כ-24 שנים בצבא בתפקיד פיקודי”

שרה פרץ,

מנהלת תיקי לקוחות ורפרנטית תפעול.

שרה האהובה שלנו אחראית על יצירת קשר שוטף עם הלקוחות,
היא זו שעוזרת להם לאסוף את כל המסמכים ביעילות ובמהירות שיא, מורידה מהם את כל כאב הראש שכרוך בכך, ומארגנת את החומרים הרלוונטיים לתכנית הפעולה שנבחרה עבור כל לקוח או משפחה. ככל שאיסוף המסמכים מהיר ויעיל כך התיק מתקדם בצורה מהירה..וכך גם הפתרון של לקוחותינו.
הסיפוק המרכזי שמלווה את שרה בעבודתה היא לעזור ללקוח לצאת מתוך המצב הסבוך בו הוא מצוי, לדעת שבעשייה שלה יש חלק משמעותי בעזרה למשפחות, תוך נתינה של 200% מעצמה בשביל לדעת שדברים טובים קורים בזכות העשייה המשותפת הצוות.

משהו שלא ידעתם על שרה:
שרה היא בשלנית מטורפת ואופה בחסד…מי שנהנה מהמטעמים שלה זה הצוות שמלקק שפתיים כל פעם מחדש:)

ליאורה לנקרי,

יועצת פיננסית בכירה

בוגרת לימודי הנדסת תוכנה וסייבר. מפצחת תיקים קשים במיוחד ויודעת למצוא עבורם פתרונות מדויקים. השליחות שלה היא להציל ממשפחות ממשברים פיננסים עמוקים ולראות אותם חוזרים חזרה לחיות חיים מאפשרים ואופטימיים כשהם שמים את הקושי הכלכלי החונק מאחוריהם.
ליאורה עובדת מול גופי המימון ודואגת לגרום לדברים לקרות ולתהליכים להתחיל להתניע מול הגופים הרלוונטים לכך.

משהו שלא ידעתם על ליאורה:
“אני רגישה בטירוף ומוצאת את עצמי מזילה דמעות מכל סיפור שאני שומעת.”

רחלי רחמים

יועצת היתכנות ראשונית

בוגרת לימודי פסיכותרפיה ותרפיה באמנות.
רחלי רואה בעבודתה שליחות אמיתית והזדמנות לעזור לכמה שיותר אנשים ואף לקחת חלק בשינוי חייהם לטובה וזוכה לראותם מאושרים ומחייכים מתוך מקום של הבראה כלכלית מהמקומות החשוכים ביותר.
בתור מי שמתעניינת ולמדה את נפשה האדם, היה חשוב לה לפעול למען אנשים, לא רק בפן הכלכלי, אלא בפן האישי ולטובת שיפור איכות חייהם ככל הניתן.

משהו שלא ידעתם על רחלי:
רחלי היא אישה מיוחדת ובעלת אמונה גדולה בבורא עולם ובניסיונות שבאים עליה ועלינו בחיים הללו, ולכן המנטרה ששגורה בפיה היא שהכל תמיד קורה לטובה.
רחלי אלופה בלעזור לאנשים לצאת מחוזקים מכל קושי.

עטרה ברס,

יועצת היתכנות ראשונית

אחראית על בדיקת היתכנות ראשונית מול הלקוחות ומוודאת שאכן יש לנו איך לעזור לצאת מהמצב הכלכלי הקיים.
עטרה ידועה בסבלנותה האינסופית ומהווה אוזן קשבת עבור הלקוחות והמתעניינים והסיפוק הגדול ביותר שלה הוא לדעת שיש לחברה איך לעזור לאותם האנשים וכמובן לראות אותם יוצאים בחיוך מהתהליך המשותף.

משהו שלא ידעתם על עטרה:
עטרה ביישנית בטירוף, ואין פגישה שמתבצעת עם היועצים שלנו שהיא לא מקבלת מחמאה מהלקוחות, על האדיבות שלה ועל האנושיות שבה.

אם הגעת עד לכאן, כנראה שבאמת הגיע הזמן לשים סוף למינוס ולחרדות הכלכליות. אנחנו לא רק מדברים, אנחנו הולכים איתך יד ביד עד הפלוס.

לא הגעת לשם? לא שילמת, זו האחריות שלנו.

כמה פרטים ואנחנו פותחים פרק חדש בחיים.

צרו איתנו קשר:

70%

הורד עכשיו את המדריך בחינם!
לפני שהדף יורד מהאוויר

המדריך המלא שיגלה לכם כיצד לפתוח דף חדש, לחיות ברוגע וביטחון כלכלי,
ולהימנע מטעויות קריטיות שעלולות להוביל אתכם לסחרור הלוואות אינסופי ולקבלת סירוב מבנקים ומגופי האשראי

דילוג לתוכן