חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

משכנתא פנסיונית

הגעתם לגיל היציאה לגמלאות, אתם מרגישים בשיא האנרגיות ויש לכם עוד תכניות רבות להגשים, אל תתנו למצב הכלכלי לעצור אתכם. תוכלו לגייס כסף מהבנק באמצעות ״משכנתא פנסיונית״ על חשבון הבית שלכם וליהנות מכל מה שחלמתם לעשות: שיפוץ גדול, החזר חובות, רכישת מכונית חדשה או עזרה לילדים.

״משכנתא פנסיונית״, או בשמה הנוסף, ״משכנתא הפוכה״ מיועדת לבני 60 ומעלה ומאפשרת לשמור על רמת החיים, באמצעות הלוואה הניתנת על חשבון הבית הקיים, ללא החזרים חודשיים.

תכלית פיננסים | יוצרים מציאות כלכלית חדשה

איך זה עובד ומי משלם את ההחזר

הבית שבבעלותכם, ישמש כערבון תמורת הכסף שיינתן לכם. ניתן לקבל את הכסף במלואו או למשוך אותו בחלקים, על פי בחירתכם ותכניותיכם. אינכם נדרשים לשלם תשלומים חודשיים ופירעון ההלוואה יתבצע על ידי היורשים, לאחר מכירת הבית. כבכל משכנתא, גם במקרה הזה תתווסף על הסכום ריבית להלוואה שתשולם בעת מועד ההחזר. כמובן שניתן לפרוע אותה בכל רגע נתון, במלואה או בחלקה, על פי ההסכם עם הבנק המלווה. ניתן גם לשלם רק את הריבית בתשלומים חודשיים.

מה עוד חשוב לדעת

חשוב שתדעו שהבית נשאר בבעלותכם לכל אורך התקופה ותוכלו להמשיך ולהתגורר בו. כבכל הלוואה, גם משכנתא הפוכה חשוב לקחת בצורה נבונה ומתוך שכלול מגוון השיקולים הרלוונטיים לכל אחד ואחת. לכן, אם אתם חושבים לעשות זאת, בואו להתייעץ עם המומחים של תכלית פיננסים. התקשרו: 03-3753060 או *2105

תכלית פיננסים | יוצרים מציאות כלכלית חדשה

אם הגעת עד לכאן, כנראה שבאמת הגיע הזמן לשים סוף למינוס ולחרדות הכלכליות. אנחנו לא רק מדברים, אנחנו הולכים איתך יד ביד עד הפלוס.

לא הגעת לשם? לא שילמת, זו האחריות שלנו.

כמה פרטים ואנחנו פותחים פרק חדש בחיים.

צרו איתנו קשר:

70%

הורד עכשיו את המדריך בחינם!
לפני שהדף יורד מהאוויר

המדריך המלא שיגלה לכם כיצד לפתוח דף חדש, לחיות ברוגע וביטחון כלכלי,
ולהימנע מטעויות קריטיות שעלולות להוביל אתכם לסחרור הלוואות אינסופי ולקבלת סירוב מבנקים ומגופי האשראי

דילוג לתוכן