משכנתא למסורבי בנקים

משכנתא למסורבי בנקים - הופכים את הלא לכן!

לקיחת משכנתא היא דרך נהדרת להתקדם בחיים, אולם לעיתים, יש הנקלעים למצב בו הבנקים מסרבים להעניק להם משכנתא ונדמה כי זוהי גזירת גורל. אם זה מצבכם, אל ייאוש, ישנם דרכים נוספות לגייס אשראי ממקורות חוץ בנקאיים, המפוקחים ע”י משרד האוצר, במגוון דרכים שיאפשרו לכם לפתוח דף חלק, לשלם חובות להתקדם הלאה, ולבסוף לחזור לבנקים – והפעם מהדלת הקדמית ובתנאים מצויינים.

כל מה שעליכם לעשות הוא לפנות אלינו, המומחים שלנו ירדו לפרטים הקטנים, יבחנו את הבעיה ויפעלו למציאת פתרון בכל הכלים העומדים לרשותם.
אל תתנו למצב הנוכחי להמשיך ונהל לכם את החיים.
חייגו אלינו עוד היום: 03-3753060 או 2105*

תכלית פיננסים | יוצרים מציאות כלכלית חדשה

תכלית פיננסים עוזרת למסורבים לקבל משכנתא

הרקע שלנו בפיננסים, נסיון של מעל לעשור וההבנה שצברנו במנגנוני הפעולה של בנקים ומוסדות חוץ בנקאיים, מאפשרים לנו למצוא פתרונות יצירתיים ומסייעים לנו לגייס עבורכם משכנתא המתחשבת במצבכם האישי ובגובה המימון הנדרש. אנחנו לא מרימים ידיים וסומכים עליכם שלא תתייאשו גם כן, משום שברוב המקרים ניתן למצוא פתרון מתאים שיהווה התחלה חדשה עבורכם, כמו שאתם מייחלים לעצמכם.

אל תעשו את הטעות הזו!

מסורבי בנקים רבים כגון פושטי רגל עושים טעות חמורה ו״יורדים למחתרת״ הם עובדים לעיתים “בשחור” ואינם מדווחים לשלטונות המס כך שאין עליהם שום דיווח, מה שמשפיע על דו״ח האשראי לשלילה בצורה דרסטית ועצם התנהלות זו  עלולה לקבע את המצב הכלכלי המורכב לאורך שנים ארוכות. רבים אינם יודעים שיש פתרון פשוט מהיר ונכון יותר, שיעזור להם לקבל הפטר חובות, לפתוח דף חדש ואולי גם עסק חדש. 

משכנתא למסורבי בנקים - המצב שלכם הפיך 

מהרגע שהבנק מסרב לאשר לכם משכנתא, ככל הנראה שתרגישו תחושת כישלון, קושי והשפלה, ואולי החמור מזה – ייאוש ופחד מה יקרה מכאן לעתידכם. 
רגע לפני שאתם מתייאשים ונכנסים ללופ של חוסר אונים, חשוב שתקחו אוויר ותכירו בכך שיש מה לעשות ושיש פתרונות גם במצבכם. 
בפני מסורבי משכנתאות עומדות שתי אופציות לקבלת משכנתא למסורבי בנקים: בנקים ומוסדות חוץ-בנקאיים. הסיבות העיקריות לסירוב משכנתא הן דירוג אשראי נמוך, צ’קים חוזרים, התנהלות פיננסית שאינה נכונה, פשיטת רגל והוראות קבע שלא כובדו, וחלקן לצערנו נובעות מטעויות תמימות עקב חוסר ידע.

אם הגעת עד לכאן, כנראה שבאמת הגיע הזמן לשים סוף למינוס ולחרדות הכלכליות. אנחנו לא רק מדברים, אנחנו הולכים איתך יד ביד עד הפלוס.

לא הגעת לשם? לא שילמת, זו האחריות שלנו.

כמה פרטים ואנחנו פותחים פרק חדש בחיים.

צרו איתנו קשר:

מדיניות פרטיות ותנאי שימוש

תקנון השימוש באתר הנ”ל נכתב בלשון זכר אך האמור בו מתייחס לנשים וגברים כאחד.

 1. הקדמה

  אתר “תכלית פיננסים ומשכנתאות” (להלן “האתר”) מטרתו להנגיש לכל גולש את פתרונות המימון שיכולים להתאים לו, להציג את שירותי החברה ושלל שירותים נוספים, אשר מטרתם לשפר את מצבו הכלכלי על ידי מתן פתרון פיננסי המותאם עבורו. הנך מוזמן לקחת בו חלק בכפוף להסכמתך לתנאי השימוש אשר יפורטו להלן.
  בנוסף, השימוש באתר זה על כל תכניו והשירותים המוצעים בו, הורדות של קבצים, מדיה כגון תמונות וסרטונים והתכנים השונים המוצעים לקהל המבקרים עשויים להשתנות מעת לעת או בהתאם לסוג התוכן.
  הנהלת האתר שומרת לעצמה הזכות לעדכן את תנאי השימוש המוצגים להלן מעת לעת וללא התראה או אזכור מיוחד בערוצי האתר השונים.

 1. קניין רוחני

  האתר כמו גם כל המידע שבו לרבות עיצוב האתר, קוד האתר, קבצי מדיה לרבות גרפיקות, סרטונים, תמונות, טקסטים, קבצים המוצעים להורדה וכל חומר אחר אשר מוצג באתר שייכים במלואם לבעלי האתר הנ”ל ומהווים קניין רוחני בלעדי של אתר “תכלית פיננסים ומשכנתאות” ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור כתוב מראש מאתר “תכלית פיננסים ומשכנתאות”.
  בנוסף אין להפיץ, להעתיק, לשכפל, לפרסם, לחקות או לעבד פיסות קוד, גרפיקות, סרטונים, סימנים מסחריים או כל מדיה ותוכן אחר מבלי שיש ברשותכם אישור כתוב מראש.

 1. תוכן האתר

  אנו שואפים לספק לכם את המידע המוצג באתר ללא הפרעות אך יתכנו בשל שיקולים טכניים, תקלות צד ג או אחרים, הפרעות בזמינות האתר. ולכן איננו יכולים להתחייב כי האתר יהיה זמין לכם בכל עת ולא יינתן כל פיצוי כספי או אחר בשל הפסקת השירות / הורדת האתר.
  קישורים לאתר חיצוניים אינם מהווים ערובה כי מדובר באתרים בטוחים, איכותיים או אמינים וביקור בהם נעשה על דעתכם האישית בלבד ונמצאים בתחום האחריות הבלעדי של המשתמש באתר.
  התכנים המוצעים באתר הינם בבעלותם הבלעדית של ” תכלית פיננסים ומשכנתאות ” ואין לעשות בהם שימוש אשר נועד את האמור בתקנון זה (ראה סעיף 3) למעט במקרים בהם צוין אחרת או במקרים בהם צוין כי זכויות היוצרים שייכים לגוף חיצוני. במקרים אלו יש לבדוק מהם תנאי השימוש בקישור המצורף ולפעול על פי המצוין באתר החיצוני לו שייכים התכנים.

 1. ניהול משתמשים ומבקרים באתר

  הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לחסום כל משתמש ובין אם על ידי חסימת כתובת הIP של המחשב שלו, כתובת ה MACID של המחשב שלו או אפילו בהתאם למדינת המוצא ללא צורך לספק תירוץ אשר מקובל על הגולש.
  צוות האתר / הנהלת האתר יעשה כל שביכולתו להגן על פרטי המשתמשים הרשומים באתר / מנויים הרשומים באתר. במקרים בהם יעלה בידיו של צד שלישי להשיג גישה למידע מוסכם בזאת כי לגולשים, משתמשים וחברים באתר לה תהא כל תביעה, טענה או דרישה כלפי צוות האתר ” תכלית פיננסים ומשכנתאות “.

 1. גילוי נאות

  באתר זה עשוי לעשות שימוש בקבצי COOKIES (במיוחד עבור משתמשים רשומים ומנויים) ובממשקי סטטיסטיקה פנימיים בכדי לשמור תיעוד סטטיסטי אנונימי של גולשים וניתוח תנועת הגולש/ים, הרגלי גלישה באתר וניתוח קליקים וזמן שהייה.
  בכל העת ולבד מאשר גולשים המחוברים לאתר המידע הנשמר הוא אנונימי לחלוטין ואין בו את שם הגולש או כל פרט מזהה אחר.

 1. איזור שיפוט

  בעת שאתם עושים שימוש באתר ובמקרה בו התגלעה כל מחלוקת אתם מסכימים להלן כי האמור לעיל נמצא תחת סמכות השיפוט הבלעדית של החוק הישראלי בבית המשפט באשדוד.

הצהרת נגישות

משרדנו מפעיל את מירב המאמצים ומשקיע את מיטב משאביו על מנת לספק לכל לקוחותיו שירות הולם, מקצועי, נגיש והוגן. בהתאם לחוק שוויון זכויות לאנשים בעלי מוגבלויות תשנ”ח-1998 ובהתאם לתקנות שהותקנו מכוחו, מושקעים מאמצים ומשאבים רבים מטעמנו בביצוע התאמות הנגישות הנדרשות, שיסייעו לכך שאדם בעל מוגבלות יוכל לקבל את השירותים הניתנים כפי שכל שאר הלקוחות האחרים יוכלו, באופן שוויוני והוגן.

הסדרי נגישות מבנים

לפניכם הסדרי הנגישות אשר קיימים במשרדנו, הממוקמים בכתובת הגדוד העברי 5, אשדוד: קיימות חניות ייעודיות עבור נכים ברחוב הסמוך לבניין המשרדים ובחניון הקיים בבניין קיים רצף גישה מהחניה דרך הכניסה לבניין ולמשרדנו. קיימים שירותי נכים נגישים בבניין משרדינו. קיימים שלטי זיהוי והכוונה עבור נכים ואנשים בעלי מוגבלויות. מותרת כניסת חיית שירות המיועדת לסיוע לאדם בעל מוגבלות למשרדינו.

נגישות אתר האינטרנט

אתר אינטרנט נגיש הוא אתר המאפשר לאנשים עם מוגבלות ולאנשים מבוגרים לגלוש באותה רמה של יעילות והנאה ככל הגולשים.
משרדנו מאמין ופועל למען שוויון הזדמנויות במרחב האינטרנטי לבעלי לקויות מגוונות ואנשים הנעזרים בטכנולוגיה מסייעת לשימוש במחשב.

מידע על נגישות האתר:

אתר זה עומד בדרישות תקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות), התשע”ג 2013.
התאמות הנגישות בוצעו עפ”י התקן הישראלי (ת”י 5568) לנגישות תכנים באינטרנט ברמת AA ומסמך WCAG2.0 הבינלאומי.
הבדיקות נבחנו לתאימות הגבוהה ביותר עבור דפדפן כרום.
האתר מספק מבנה סמנטי עבור טכנולוגיות מסייעות ותמיכה בדפוס השימוש המקובל להפעלה עם מקלדת בעזרת מקשי החיצים, Enter ו- Esc ליציאה מתפריטים וחלונות.
מותאם לתצוגה בדפדפנים הנפוצים ולשימוש בטלפון הסלולרי.
לשם קבלת חווית גלישה מיטבית עם תוכנת הקראת מסך, אנו ממליצים לשימוש בתוכנת NVDA העדכנית ביותר.

אמצעים נוספים ליצירת קשר

קיימים מספר אמצעים נוספים ליצירת קשר:
טלפון: 03-3753060 / *2105
מייל: office@tachlit-fnc.co.il 
פקס: 03-3753066
עמוד צור קשר באתר: https://tachlit-fnc.co.il/contact/

דרכי פנייה לבקשות והצעות לשיפור בנושא נגישות

אנו פועלים בכל זמן נתון במהלך הפעילות השוטפת שלנו לשפר ולהנגיש את משרדינו, כחלק מהאחריות שלנו לאפשר לאוכלוסיה רחבה, הכוללת בין היתר אנשים עם מוגבלויות, לקבל את השירות הנגיש ביותר עבורם, בדיוק כמו לכל אדם אחר. במידה והינך חושב שישנה תקלה או בעיה כלשהי הנוגעת לנגישות מטעמנו, נודה מאד לעדכון מהצד שלך ונפעל במלוא הרצינות על מנת שהנושא הנ”ל יקבל את ההתייחסות הראויה לו ולאפשר לך לקבל את הנגישות המקסימלית מאיתנו.

פרטי רכז הנגישות במשרדנו:

שם: הילה חייט
טלפון: 03-3753060
דוא”ל: office@tachlit-fnc.co.il

פרסום הצהרת הנגישות

הצהרת הנגישות עודכנה ביום: 30/04/23

70%

הורד עכשיו את המדריך בחינם!
לפני שהדף יורד מהאוויר

המדריך המלא שיגלה לכם כיצד לפתוח דף חדש, לחיות ברוגע וביטחון כלכלי,
ולהימנע מטעויות קריטיות שעלולות להוביל אתכם לסחרור הלוואות אינסופי ולקבלת סירוב מבנקים ומגופי האשראי

דילוג לתוכן