חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

משכנתא חדשה

אם הגעתם לשלב בחיים בו אתם עומדים לרכוש דירה ראשונה, חשוב שתדעו כי רכישת דירה היא מהעסקאות הכספיות המשמעותיות שתעשו בחייכם ולכן אין להקל בה ראש.

כדאי שתעשו זאת נכון ותקדישו את מלוא תשומת הלב לכל פרט ופרט. כיום, כמעט כל רוכשי הדירות – בוודאי כשמדובר בדירה ראשונה – נעזרים במשכנתא לצורך רכישת הנכס.

אז הנה כמה דברים שכדאי שתדעו בכל הקשור למשכנתא ראשונה.

תכלית פיננסים | יוצרים מציאות כלכלית חדשה

מהי משכנתא

זוהי הלוואה ארוכת טווח הנלקחת מהבנק, שמטרתה מימון רכישת נכס נדלני, כשהבנק מצידו מבטיח את הכסף שהוא נותן לכם, באמצעות שיעבוד דירת המגורים שאתם רוכשים עם כספי ההלוואה.

כשלוקחים משכנתא ראשונה

הדבר שהכי חשוב שתדעו הוא, שהבנק הוא עסק כלכלי לכל דבר וככזה מטרתו להרוויח כמה שיותר כסף. מכיוון שהמשכנתא תלווה אתכם לאורך שנים רבות, היא צריכה להתאים אליכם במלואה ומתוך מכלול השיקולים הרלוונטיים אליכם, למצב המשפחתי ולגובה השכר בו אתם משתכרים. כמו גם, לתכניות העומדות בפניכם, כמו הגדלת המשפחה, צמצום שכר של אחד מכם בתקופה זו ומכלול שיקולים העלולים להשפיע על ההחזרים החודשיים שלכם, שאת כולם יש לקחת אותם בחשבון כשאתם בונים את תמהיל המשכנתא שלכם.

למה כדאי להשקיע בליווי

כשהאוטו שלכם מתקלקל אתם הולכים למוסך וכשאתם חולים אתם הולכים לרופא לכן, כשאתם עומדים לקחת סכום כסף גדול שישפיע עליכם בעשרים השנים הקרובות במינימום, חשוב שתקבלו ייעוץ מקצועי ממומחים בתחום. ייעוץ מקצועי יכול לחסוך לכם מאות אלפי שקלים, לקצר לכם את זמן ההחזרים ולהקטין את ההחזר החודשי אותו תשלמו. אם אתם עומדים בפני המשכנתא הראשונה שלכם, הרשו לנו לצעוד אתכם יחד ולמצוא עבורכם את המשכנתא המשתלמת ביותר. התקשרו: 03-3753060 או *2105

תכלית פיננסים | יוצרים מציאות כלכלית חדשה

אם הגעת עד לכאן, כנראה שבאמת הגיע הזמן לשים סוף למינוס ולחרדות הכלכליות. אנחנו לא רק מדברים, אנחנו הולכים איתך יד ביד עד הפלוס.

לא הגעת לשם? לא שילמת, זו האחריות שלנו.

כמה פרטים ואנחנו פותחים פרק חדש בחיים.

צרו איתנו קשר:

70%

הורד עכשיו את המדריך בחינם!
לפני שהדף יורד מהאוויר

המדריך המלא שיגלה לכם כיצד לפתוח דף חדש, לחיות ברוגע וביטחון כלכלי,
ולהימנע מטעויות קריטיות שעלולות להוביל אתכם לסחרור הלוואות אינסופי ולקבלת סירוב מבנקים ומגופי האשראי

דילוג לתוכן